Objednávka eBooku

Objednávka eBooku MAJITELEM SVÉHO ŽIVOTA

  • ANO
    Objednávám si eBook Majitelem svého života v hodnotě 470 Kč (18 Euro) a navíc 3 bonusy v hodnotě 1030 Kč získávám ZDARMA
  • ANO
    Po správném vyplnění objednávky a zaplacení uvedené částky získám eBook Majitelem svého života a k tomu 3 bonusy zcela ZDARMA.

eBook "Majitelem svého života" jako Průvodce na cestě od rozhodnutí až k cíli
v hodnotě 470 Kč

Bonus #1: Pracovní sešit k eBooku v hodnotě 270 Kč zcela ZDARMA

Bonus #2: VIP FB skupina: uzavřená skupina na facebooku pouze pro vás, pro extra informace a individuální komunikaci se mnou v hodnotě 340 Kč zcela ZDARMA

Bonus #3: Doživotní aktualizace eBooku a bonusů - pouze pro majitele tohoto eBooku zcela výjimečné informace v hodnotě 420 Kč zcela ZDARMA

  • ANO
    Velmi pečlivě jsem zkontroloval/a mnou zadané veškeré údaje v objednávce, především svoji emailovou adresu, na kterou mi přijde zakoupený eBook a jeho bonusy.

Pro objednávku vyplňte pečlivě své údaje:

Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si eBook na fyzickou osobu nepodnikatele.

Provedu vás cestou změn, na které se stanete skutečným majitelem svého života

Získáváte 14 denní garanci na vrácení peněz, pokud vás tento průvodce vůbec neoslovil. Napište mi a já vám bez dalších otázek vrátím peníze zpět.

Z eBooku jsem vážně nadšená. Těšila jsme se na něj a naprosto splnil mé očekávání. Z autora sálá pozitivní energie a zkušenosti s cílenou změnou. Nabízí podrobné kroky jak na to, na co se zaměřit a čemu věnovat své úsilí. Dává návodné rady a tipy, aby čtenáři usnadnil cestu za jeho cílem. Výborný pracovní sešit pro okamžitou chuť jít do akce. Ebook je velkým přínosem nejen pro lidi, kteří tápou a neví, jak a jestli vůbec začít, ale také pro ty, kteří už se na svou cestu vydali a teď jen potřebují upřesnit směr. Je přehledný, srozumitelný a obsahuje informace, které autor získal svými vlastními zkušenostmi. Doporučuji všem, kteří nejsou sami k sobě lhostejní. Tak už na nic nečekejte a hurá na tu svou skvělou jízdu životem!

Jaromíra Bednářová

Dobrá zpráva pro ty z vás, kteří chcete nastartovat změny ve vašem životě a nevíte jak začít. V tomto eBooku najdete na jednom místě to nejdůležitější, co mnozí z nás těžce hledali doslova v hromadách knih. Kdyby tento e-Book existoval před 5 lety, nastartoval bych i já svůj nový život patrně mnohem rychleji a hlavně za zlomek času věnovaného přečtením všech knih.

Navíc oceníte perfektně zpracovaný pracovní sešit, který vám neskutečně ulehčí krok za krokem na sobě pracovat.
Věřím, ze tato elektronická kniha se stane brzy vyhledávaným bestsellerem pro všechny, kteří jsou rozhodnuti změnit se a dosáhnout svých cílů.

Jirka Rybar

eBook "Majitelem svého života" som si prečítala na jeden šup a s veľkou chuťou. Mam za sebou prvé čítanie a už sa teším na praktické cvičenia . Manažment času a života je aj mojou srdcovou záležitosťou. Páči sa mi uchopenie témy s postupným vedením čitateľa krok za krokom. Verím tomu, že každý človek, ktorý sa rozhodne urobiť zmenu vo svojom živote to môže jednoduchým spôsobom dosiahnuť aj vďaka tomuto eBooku. Stačí len zotrvať. Vrelo odporúčam každému kto cíti, že sa jeho životná cesta uberá smerom, ktorý mu nie je po chuti alebo má pocit, že svoj život nemá vo svojich rukách.

Zdenka Némethová

Potřebujete pomoc?

Pokud máte s objednávkou nějaké starosti, napište mi na jiri@jiri-zeman.cz
Rád vám pomohu a poradím.